Vitajte na stránke spoločnosti SPARMAL s r.o. .

Spoločnosť SPARMAL s.r.o. dodáva drobné drevené výrobky ako drevené
špáradlá, drevené špajdle pre obchodnú sieť a sieť verejného stravovania.
Sparmal s.r.o. bola založená v roku 1998.

Stručne o nás

Sparmal s.r.o. je v súčasnosti majoritným dodávateľom na slovenskom trhu. Od roku 2002 má vlastné zastúpenie na českom trhu, kde pokračujeme v dodávaní špáradiel a špajdlí pre obchodné siete a sieť reštaurácií a jedální.

Drevené špáradlá a napichovadlá

Našou dominantou sú drevené špáradlá a napichovadlá, ktoré využijú prevádzkovatelia reštaurácií, jedální, ale aj prevádzkovatelia obchodov s domácimi potrebami. Drevené špáradlá dodávame aj do obchodnej siete potravín a iných predajní. Špáradlá s hrotom a napichovadlá sú vyrobené z kvalitného dreva, ktoré sa pri použití neštiepi. Odberatelia si môžu zvoliť varianty špáradiel s jedným hrotom, obojstranne hrotené špáradlá alebo špáradlá balené v hygienickom papieri alebo celofáne.

Drevené špajdle do domácností

Drevené špajdle dodávame do obchodnej siete a pre reštauračné zariadenia už od roku 1998. Špajdle z dreva využijú naši zákazníci najmä pri grilovaní, varení a prípravách jedla, pri zabíjačkách. Špajdle z dreva sú bez hrotu aj s hrotom, využijete ich pri prípravách špízov, jaterníc a iných dobrôt slovenskej a českej kuchyne.

Drevené výrobky s potlačou

Okrem klasických drevených špáradiel, napichovadiel a špajdlí nájdete v našej ponuke špeciálnu ponuku drevených výrobkov s individuálnou potlačou. Medzi vyhľadávané patria najmä vlajky a vlajočky na špáradlách, na napichovadlách, balené špáradlá s potlačou na bielom papieri, lekárske vyšetrovacie lopatky, drevené miešadlá na kávu a čaj alebo nanukové paličky. Drevené výrobky s potlačou dokážeme prispôsobiť individuálnym požiadavkám a potrebám zákazníka.

Pasce na myši

V jesenných mesiacoch sa myši sťahujú do pivníc, garáží a hospodárskych budov. Na ich humánnu likvidáciu v našom sortimente nájdete klasické drevené pasce na myši.

Naše výrobky
Výrobky s individuálnou potlačou

Kontakt

SPARMAL s.r.o.
P.O.BOX 33
Harmónia 3629
900 01 Modra

Email

sparmal@sparmal.sk

Telefón

+421 903 762 393

Prevádzka

Šúrska 136
900 01 Modra
IČO: 44 182 741
DIČ: 2022615067